Používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více.
NEZÁVISLÝ SERVIS PORSCHE

1) naši práci děláme srdcem

baví nás plnit sny „velkých kluků“ tak, aby platilo motto: jako malí jste si s ním hráli, nyní jej (Porsche) můžete vlastnit!

2) otevřené, férové jednání

Přestože se neustále zdokonalujeme, může se stát, že narazíme na problém, který nás zaskočí. Ano, neumíme vše a nebojíme se Vám to sdělit. Předem děkujeme, pokud nám dáte prostor a čas nový úkol vyřešit. V takovém případě Vám neúčtujeme čas v plném rozsahu, nebylo by to fér.

3) vysoká kvalita

Snaha přiblížit se německému standardu vysoké kvality námi provedených služeb – za naší prací si stojíme, v případě eventuálního problému se vždy k reklamaci stavíme čelem.

4) necílíme na rychlý zisk

Naším hlavním cílem je udržet si přízeň Vás, zákazníků, případně rádi přivítáme nové. Proto nabízíme řadu služeb zdarma, u vozu prodaného přes náš bazar sdělujeme stav poctivě – na rozdíl od většiny autobazarů nechceme primárně vydělat na prodeji auta a o kupujícím pokud možno dále neslyšet – naopak, budeme rádi, pokud se k nám nový majitel Porsche vrátí a bude spokojen.

5) výhodnost poměru cena/výkon

Snažíme se maximalizovat výhodnost poměru cena/výkon. Mj. i proto jsou naše marže a provize nižší než je běžné na trhu. Na druhou stranu pak nemáme prostor nabídnout Vám např. 50.000 Kč slevu za vůz v případě využití financování kupní ceny.

6) spolupracujeme pouze s osvědčenými partnery

Všichni naši dodavatelé a obchodní partneři jsou pečlivě vybráni, musí nabízet kompetitivní obchodní podmínky a zároveň garantovat vysokou míru kvality.

7) použití originálních dílů či vyzkoušených produktů z druhovýroby

základní náhradní díly používáme originál od Porsche, v omezené míře náhrady z důvodu ještě vyšší kvality a nižší ceny. V případě nutnosti pracujeme i s použitými díly, které nemají vliv na funkčnost a spolehlivost vozu. Pro maziva a jiné náplně padla volba na originální pro Porsche – značku Pentosin link sipka a Porschem doporučený Mobil 1.

Tak neváhejte a navštivte náš SERVIS PORSCHE :)
za FLAT SIX s.r.o., Ing. Petr Dostál, jednatel

FLAT Six s.r.o., Zděbradská 56, 251 01 Říčany, tel.: 603 470 848
E-mail: info@flatsix.cz, www.flatsix.cz